CASA BIANK

La Polacra, 1, 04115 Rodalquilar, Ispanija

Neįvertinta iš 0 atsiliepimų
0/5
0% svečių rekomenduoja

Aprašymas

CASA BIANK

 

Atsipalaidavimas – Ramybė – Jausmingumas – Gamta

Tai vieta, kur visi šie nuostabūs dalykai susijungia. Mūsų paslėptą vilą rasite Cabo de Gata - Nijar gamtos parke Almerijos pakrantėje. Apsupta, saugoma Viduržemio jūros kraštovaizdžio, netoli nedidelio Rodalquilar kaimelio, kalvos papėdėje ir netoli paplūdimio.

Mūsų viloje yra du apartamentai ir šešios studijos, todėl galime priimti ribotą svečių skaičių. Mes suteikiame kambariams jaukumo, meilės, šilumos, kad jūsų atostogos mūsų namuose būtų neužmirštamos.

Ispaniški pusryčiai, bei gaivinantys gėrimai prie baseino leis jums atsipalaiduoti. Pradėsite vėl svajoti ir tikėti, kad dar yra rojus žemėje.

Čia rasite ramybę, laimę, užsiliepsnojusią aistrą vienas kitam.Vienatvė taps malonumu, sielos džiaugsmu.Tai blogio užmirštas kampelis, kur gamta tau atiduoda visą savo galią...

 Iš panoraminės terasos atsiveria meditaciniai vaizdai į kalvas arba didelę sodo terasą kieme.  Mūsų vieta yra poilsio oazė suaugusiems. Išbandykite šią viliojančią atmosferą.

Almerijos provincijoje daugiausia saulėtų valandų nei visoje Ispanijoje. Dėl švelnaus klimato čia galima puikiai atostogauti bei apsistoti nakvynei ištisus metus.

 

                 

Informacija apie kambarius:

  • Mūsų ištaiginga studija – tai jaukus ,atskiri studijos tipo apartamentai, kuriuose rasite erdvią poilsio zoną su valgomojo stalu ir amerikietiško stiliaus virtuvę. Iš elegantiško miegamojo patenkama į privačią terasą, iš kurios atsiveria vidinio kiemo vaizdai.
  • Jei norite papildomos erdvės, mūsų butas yra skirtas jums. Erdvi svetainė su valgomojo zona ir virtuvėle, atskiras miegamasis ir vonios kambarys. Yra terasa su vaizdu į vidinį kiemą.
  • Mūsų dviviečiai kambariai yra puikus funkcijos ir komforto derinys. Yra terasa arba lauko svetainė su vaizdu į  vidinį kiemą. 

 

 

Laisvi kambariai

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Kaina Viso: {{total_price_html}}
Apmokėti dabar {{pay_now_price_html}}
Pasirinkta datą nėra laisvo kambario. Pakeiskite savo paieškos kriterijus

Nekilnojamas turtas

Apartamentai
Viešbutis

Patogumai

Vonios kambarys
Belaidis internetas Wifi
Nemokama vieta automobiliui
Numeriai nerūkantiems
Pusryčiai
Aptarnavimas kambaryje

Vidaus taisyklės

Įregistravimas
Nuo 16.00 iki 23.00 val. Prašome iš anksto pranešti, kada atvyksite.
Išregistravimas
Nuo 8:00 iki 12:00 val.
Viešnagės taisyklės
STANDARTINĖ UŽSAKYMO KAINA
Į standartinę užsakymo kainą įeina: Visi mokesčiai Komunalinės paslaugos (vanduo, dujos ir elektra) WiFi ir interneto televizijos naudojimas Rankšluosčiai, patalynė ir plaukų džiovintuvas bei virtuvės reikmenys (jei reikia) Valymas prieš ir po viešnagės Visi buto patogumai ir patogumai, kaip nurodyta mūsų svetainės puslapiuose ir mūsų susirašinėjime
Svarbu
Kai rezervuojate mūsų dviviečius kambarius, užsakote kambario tipą (ne konkretų kambarį). Kiekvienas tipas apima panašius, panašaus dydžio ir įrangos kambarius, tačiau interjero dizainas gali būti skirtingas. Rezervacijas telefonu arba pėsčiomis galima priimti ir patvirtinti tik sumokėjus 30% visos nuomos sumos. Tai galima sumokėti banko pavedimu Mes apdorosime jūsų užsakymą per 24 valandas nuo jūsų užklausos gavimo. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų užsakymas nebuvo atliktas arba patvirtintas, kol negausite patvirtinimo el. laiško iš CASA BIANK
ATŠAUKIMAS
Svečias gali nemokamai atšaukti užsakymą likus 14 dienų iki atvykimo. Svečias turės sumokėti 50% visos kainos, jei atšauks užsakymą likus 14 dienų iki atvykimo. Jei svečias neatvyks, bus nuskaičiuota visa užsakymo kaina.
KORTELĖS PRIIMAMOS
Priimame šias kredito korteles: American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro, Red 6000 Neleidžiame svečiams mokėti internetu pasirinktu mokėjimo būdu.
VAIKO SĄLYGOS
Jaunesni nei 14 metų vaikai neįleidžiami. Gali būti daromos išimtys, tačiau reikia išankstinio patvirtinimo. Priimami 15 metų ir vyresni vaikai. Vaikų įkainiai netaikomi
AMŽIAUS APRIBOJIMAS
Visi svečiai turi būti 21 metų ar vyresni, kad galėtų patvirtinti apgyvendinimą CASA BIANK kambaryje. Įsiregistruojant reikia pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka, kad būtų patvirtintas amžius.
ŽALOS IR PRASTOTAS TURTAS
Pasiliekame teisę apmokestinti pagrindinį svečią už bet kokią žalą, kurią užsakymo metu padarė bet kuris užsakymo šalies narys. Tai apima lūžimus, išsiliejimą, dėmes, baldų ar įrangos ir furnitūros pažeidimus. Apie bet kokius atsitiktinius pažeidimus reikia pranešti kuo greičiau, kad būtų sumažinta žala ir susijusios išlaidos. Jei svečiams išvykus bus aptikta pažeidimų ar trūkstamų daiktų, mes nufotografuosime ir išsiųsime svečiui el. paštu, kad patvirtintų. Pasiliekame teisę apmokestinti svečių kredito kortelę prekės rinkos verte. Aptiktas ir surastas pamestas turtas, kurį paliko svečiai viešnagės metu, bus saugomas 1 mėnesį. Nors dėsime visas pastangas, kad pamestą turtą sujungtume su jų savininkais, mes neprisiimame atsakomybės už pamestų daiktų pakeitimą ir raginame svečius prieš išsiregistruodami įsitikinti, kad jie turi visus savo daiktus. Galime pasiūlyti pamestus daiktus išsiųsti registruotu pristatymu nekilnojamojo turto savininko sąskaita, kitu atveju galime susitarti dėl jų atsiėmimo.
PARKAVIMAS
Vienam kambariui skirta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Statydami automobilį prie mūsų objekto, tai darote savo pačių rizika. CASA BIANK neprisiima atsakomybės už žalą, avariją ar praradimą jūsų transporto priemonei ar asmeniniam turtui.
KAMBARIŲ VALYMO SĄLYGOS
Viešnagės metu kambariai nebus atnaujinami. Jei jums reikia švarių rankšluosčių ar patalynės, pasakykite personalo nariui arba registratūrai.
VAKARĖLIAI
Vakarėliai / renginiai neleidžiami Šioje apgyvendinimo įstaigoje nebus rengiami mergvakariai, bernvakariai ar panašūs vakarėliai.
RŪKYMO SĄLYGOS
Neleidžiama rūkyti jokiuose mūsų kambariuose ar patalpose, pavyzdžiui, pusryčių salėje.
GYVININKŲ SĄLYGOS
Naminiai gyvūnai neįleidžiami.
NENUMATYTOS APLINKYBĖS
Nors CASA BIANK dės visas pastangas, kad būtų laikomasi rezervacijos, retais atvejais gali prireikti pakoreguoti šiuos susitarimus. Prireikus tokio koregavimo, kai įmanoma, bus pasiūlytas pakaitalas. Jei atsiranda kokių nors neįprastų, nenumatytų ar nepaprastų aplinkybių, kurių mes negalime kontroliuoti, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) karą, riaušes, terorizmą, gaisrą, stichinę nelaimę, sprogimą, streikus, lokautus, sulėtėjimą, ilgalaikį energijos tiekimo trūkumą, marus, epidemijas ir valstybės ar vyriausybės veiksmai, draudžiantys arba trukdantys bet kuriai šaliai vykdyti atitinkamus įsipareigojimus pagal sutartį (kelionių apribojimai, karantinai, prekybos embargai, oro uostų arba jūrų uostų ir sienų uždarymas) arba bet koks kitas CASA BIANK nekontroliuojamas įvykis, turintis įtakos atostogų tvarkai, CASA BIANK neprisiima atsakomybės už bet kokius dėl to atsiradusius nuostolius, žalą ar išlaidas, o iš bet kokios sumokėtos sumos bus išskaičiuotos taikytinos išlaidos. Įvykus nenugalimos jėgos aplinkybėms ir mums reikia atšaukti bet kokius kambarių rezervacijas, CAS BIANK turi teisę nutraukti teisinę sutartį be teisinio įsikišimo apie tai pranešdama raštu. Klientai neturi teisės į jokią žalą, nebent tai būtų nepriimtina protingai ir sąžiningai atsižvelgiant į aplinkybes.
Rodyti viską

Netoliese esantys objektai

Netoliese
Vienas gražiausių paplūdimių parke (2km)
Jis maždaug už 1,9 km nuo Casa Biank. 400 metrų ilgio ir 30metrų pločio. Būtu sunku nerasti, idealios vietos sau. Smėlis smulkus ir auksinis, vanduo ramus, įspudingi šlaitai, todėl puikios maudymosi sąlygos. Iš vienos pusės paplūdimį supa kalnai, o iš kitos – Castillo de San Ramón – senas XVIII amžiuje pastatytas gynybinis bastionas, kuris yra 4 patrankų baterijos, gynusios pakrantę nuo Cerrico Romero ir San Pedro įlanka. Ši pilis buvo labai smarkiai suniokota Nepriklausomybės kovų metu. Ji pastatyta ant gražios suakmenėjusios kopos, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į paplūdimį ir La Molata uolas. Tarp kopų yra labai graži įlanka, kurioje galite maudytis labiau apsaugotoje nuo vėjo vietoje, nei El Playazo.

Vieta

La Polacra, 1, 04115 Rodalquilar, Ispanija

Atsiliepimai

0/5
Neįvertinta
Remiantis 0 atsiliepimas
Puikiai
0
Labai Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai Blogai
0
Nėra atsiliepimų
Turite Prisijungti jei norite parašyti atsiliepimą

Nekilnojamas turtas

Apartamentai
Viešbutis

Patogumai

Vonios kambarys
Belaidis internetas Wifi
Nemokama vieta automobiliui
Numeriai nerūkantiems
Pusryčiai
Aptarnavimas kambaryje