Pridėk savo paslaugas

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės ir uždirbkite daugiau. Mes norime Jums padėti augti kartu su mumis.

Kaip tai veikia?

Kodėl verta bendradarbiauti su mumis

DUK

  Kas nutinka užsiregistravus?

  • Sukuriate paskyrą ir užregistruojate apgyvendinimo įstaigą
  • Galite atnaujinti savo kalendorių, kainas ir patvirtinti, kad užregistruotos apgyvendinimo įstaigos informacija yra tiksli
  • Kai būsite pasirengę, pradėsite priimti užsakymus (kartais prieš jums pradedant priimti svečius turėsime patvirtinti jūsų apgyvendinimo įstaigos vietą)

Mes visada pasirengę duoti patarimų, kaip užregistruoti ir valdyti apgyvendinimo įstaigą bei išvengti dažnai pasitaikančių klaidų.

 

  Ar vėliau bus galima atnaujinti registracijos duomenis?

Kai užsiregistruosite mūsų sistemoje, galėsite atnaujinti informaciją bet kuriuo metu. Pavyzdžiui, jei norėsite pridėti informaciją apie naują paslaugą arba pateikti daugiau duomenų apie apylinkes, galėsite bet kada tai padaryti.

  Kokias nuotraukas įkelti?

Kadangi mums žinoma, jog viešnagės vietos ieškantiems svečiams itin patinka peržiūrėti nuotraukas, vos jums užsiregistravus prašome jų įkelti. Rekomenduojame įkelti nuotraukų, kuriose matomas tiek jūsų apgyvendinimo įstaigos vidus, tiek išorė. Nuotraukos neprivalo būti profesionalios. Ir išmaniuoju telefonu padarytos nuotraukos svečiams padės susidaryti įspūdį apie jūsų nuomojamą erdvę.