2 DIENŲ KELIONĖ Į AUGUSTAVĄ, VYGRIUS, TYKOCINĄ, SUPRASLĘ IR BALSTOGĘ (Išvykimo vietos: Kupiškis, Panevėžys, Ukmergė, Vilnius)

Balstogė, Lenkija

Neįvertinta iš 0 atsiliepimų
0/5
0% svečių rekomenduoja

Trukmė

2 dienos.

Kelionės Tipas

Pažintinė Kelionė

Grupės Dydis

45 žmonių

Vieta

Lenkija

Apžvalga

Išvykimo datos:

 

Galimos išvykimo vietos:

 

 1. Kupiškis
 2. Panevėžys
 3. Ukmergė
 4. Vilnius

 

 

PIRMA DIENA

3:00  – išvykimas.

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Atvykę į Lenkiją pirmiausia aplankysime Vygrius, kur nacionaliniame parke, apsuptas vaizdingų ežerų, stūkso kamaldulių vienuolynas. Jame aplankysite bažnyčios požemius bei popiežiaus Jono Pauliaus II kambarį. Pamatysite Vygrių ežerą, turintį net 26 salas. Vėliau keliausime į Augustavą – ežerų ir kanalų kraštą. Apžvalginės ekskursijos metu sužinosime, kad čia su kryžiuočiais kovojo Vytautas Didysis, kad miestas yra pavadintas karaliaus Žygimanto Augusto vardu, nes čia jis turėjo savo vasaros rezidenciją ir 1561 m. suteikė miestui Magdeburgo teisės. Pamatysime paminklą miesto įkūrėjui, pasivaikščiosime po parką ir prieplauką. Laivu keliausime į Studenična. Įdomiausia stebėti, kaip laivas persikelia per šliuzus, mat iš XIX a. vis dar išliko senovinė pakeliamųjų tiltų ir šliuzų sistema, įrengta dėl skirtingo ežerų vandens lygio. Laivelis įsispraudžia į siaurutėlį kanalo šliuzą, kuriame stabteli, kol šliuzas prisipildo vandens ir kilsteli laivą, tada, atvėrus antruosius vartelius, jau galima tęsti kelionę. Šliuzo vartus valdo ne kokios nors išmaniosios technologijos, bet viskas vyksta kaip senovėje – iššoka vyrai ir rankomis atveria bei užveria vartus. Nuostabi gamta tikrai nepaliks abejingų. Iš Augustavo keliausime į Tykociną – LDK Didžiojo Kunigaikščio Žygimanto Augusto miestą. Čia apžiūrėsime Švč. Trejybės bažnyčią, garsėjančią įspūdingais vargonais ir įspūdingą Tykocino sinagogą. Pasivaikščiosime po didžiąją turgaus aikštę, pavadintą Stefano Čarneckio, nusipelniusio miestui ir valstybei kovoje su švedais, vardu. Apsilankysime pilyje, prisiminsime Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės istoriją.

Iš Tykocino vyksime į Balstogę. Nakvynė.

 

ANTRA DIENA

Pusryčiai.

Ekskursija po Balstogę. Aplankysime Branickių rūmus, kurie garsūs savo prancūziško stiliaus parku, sodais ir skulptūromis, todėl nuo seno vadinami  Lenkijos Versaliu. Pamatysime katedrą su įspūdingu  interjeru ir miesto rotušę. Su stačiatikiškuoju paveldu pažintį pradėsime lankydami bizantiško stiliaus Šv. Nikolajaus stebukladario cerkvę, kurios statybai XIX a. leidimą išdavė Lietuvos dvasinė konsistorija, o katalikiškuoju – užsukę į įspūdingą Šv. Roko bažnyčią. Tai aukščiausias religinis statinys mieste. Susipažinę su Balstogės senamiesčiu turėsime laisvo laiko – galėsime savarankiškai pasivaikščioti, nusipirkti lauktuvių vienoje iš daugybės mieste esančių parduotuvių, o vėliau važiuosime į Supraslę – senąjį stačiatikių kultūros centrą, kuris garsėja Supraslės stačiatikių vienuolynu. Susipažinsime su komplekse esančia įspūdingo dydžio stačiatikių bažnyčia, užsuksime į vieną iš vienuolyno dalių – Ikonų muziejų, saugantį daugiau nei 1200 ikonų, iš kurių seniausia sukurta XVIII a. Išgirsime bažnytinio paveldo objektų istorijas, apžiūrėsime ekspoziciją. Po ekskursijos keliausime link namų.

 Apie 22:00-23:00  val. grįžimas.

 

 

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietiniai gidai dažniausiai veda rusų kalba, bet gali būti ir anglų.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 30 € mokestis.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

 

Įskaičiuota / Neįskaičiuota

Kelionė turistinės klasės autobusu.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.
1 nakvynė su pusryčiais.
Vietinių gidų paslaugos.
Ekskursinė programa.
Gidų sistemos (ausinių su imtuvais įranga).
Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Draudimas (galima įsigyti papildomai ~ 3-4 EUR/asm., į Lenkiją taip pat galima vykti su Europos sveikatos kortele).
Mokami objektai: Vigriai, Tykocinas, Ikonų muziejus, Stačiatikių vienuolynas Supraslyje ~ 15 eur/asm. Pasiplaukiojimas laivu – 18 eur/asm.
Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės Vieta

Balstogė, Lenkija

Atsiliepimai

0/5
Neįvertinta
Remiantis 0 atsiliepimas
Puikiai
0
Labai Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai Blogai
0
Nėra atsiliepimų
Turite Prisijungti jei norite parašyti atsiliepimą
nuo 140 €

Papildomos paslaugos:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}
nuo
140 €
0 Atsiliepimas