Krokuva – Veličkų druskų kasyklos – Osvencimas (Išvykimo miestai: Panevėžys, Ukmergė, Vilnius)

Krokuva, Lenkija

Neįvertinta iš 0 atsiliepimų
0/5
0% svečių rekomenduoja

Trukmė

3 dienos.

Kelionės Tipas

Pažintinė Kelionė

Grupės Dydis

46 žmonių

Vieta

Lenkija

Apžvalga

Išvykimo datos:

 

Galimos išvykimo vietos:

 

 1. Panevėžys
 2. Ukmergė
 3. Vilnius

 

Kelionės išskirtinumai

 

 • Puiki savaitgalio kelionė!
 • Aplankote Krokuvą, kur apžiūrite karališką Vavelio kalvą, vaikščiojate Jogailos, Vytauto Didžiojo, Žygimanto Augusto takais, aplankote unikalų archeologijos ir istorijos muziejų įkurtą po žeme.
 • Sukrečiančiaisiais istorijos vingiais keliaujate Osvencimo koncentracijos stovykloje
 • Leidžiatės į kelionę po druskos pasaulį unikaliose Veličkos druskų kasyklose

 

Anksti ryte  išvykstame iš Panevėžio. 

 

       PROGRAMA

1 DIENA. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais kavai, pavalgymui. Atvykę į Krokuvą apsižiūrėsime Krokuvos senamiestįKrokuva – vienas seniausių ir didžiausių Lenkijos miestų, dažnai vadinamas „Lenkijos deimantu“. Šis istorinis ir kosmopolitiškas miestas iškilo 4-ame amžiuje, XI-XVI a. buvo įsikūrusi Lenkijos sostinė, virš senamiesčio iškilusi Vavelio kalva, kurioje kadaise gyveno Lenkijos karaliai, o visame mieste priskaičiuojama apie 40 bažnyčių. Krokuvoje buvo vainikuotas Lenkijos karaliumi – Jogaila. Miestas įsikūręs šalia Vyslos upės, iki 1596-ųjų buvo Lenkijos sostinė.  Krokuvos istorinį centrą, kurį sudaro Senamiestis, Vavelio kalva ir Kazimiero kvartalas, yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Labiau pažinti šį miestą padės gidas.  Vakare po įdomios ekskursijos vyksime į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje Veličkoje arba Krokuvoje.

2 DIENA.

Po pusryčių vyksime į Aušvico koncentracijos stovyklą, kuri buvo didžiausia nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovyklų, įkurta nacistų okupuotoje Lenkijoje. Aušvico-Birkenau stovykloje žuvo 1,1 mln. žmonių. 90 proc. aukų buvo žydai iš beveik visų Europos šalių. Didžioji aukų dalis buvo nunuodyti Zyklon B dujomis Aušvico dujų kamerose; kiti mirė nuo nuolatinio badavimo, priverstinių darbų, negydytų ligų, atskirų egzekucijų ir vykdytų „medicininių“ eksperimentų. 1947 m. aukų atminimui Lenkija pirmose dviejose stovyklose įsteigė muziejų. Dabar muziejuje kasmet apsilanko po 700 000 lankytojų. Muziejuje nerekemenduojama lankytis vaikams iki 14 metų.

Po to apsilankysime vienintelėse pasaulyje Veličkų druskų kasyklose, veikiančiose  nuo viduramžių. Jos iškastos 9 lygiais iki 327 metrų, o bendras tunelių ilgis sudaro net apie 300 km. Veličkų kasyklos atspindi kalnakasybos technologijų pažangą ir vystymąsi. 1980 m. rugsėjo 8 d. šis „požeminis pasaulis“ buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo pirmojo sąrašo vienuoliktuką. Kasyklų gidas papasakos ir parodys naudotus kasimo mechanizmus ir mašinas, įrankius, pirmojo turistinio maršruto lokomotyvo keleivinius karučius, iškasenų pavyzdžius, demonstracinius kasyklų lygių skerspjūvio modelius. Aplankysime skirtingas kameras, kuriose pamatysime Veličkos druskos klodų formavimąsi, seniausią šiose kasyklose  Šv. Antano koplyčią, pamatysite įvairias skulptūras iš druskų, išgirsite įvairių legendų susijusių su Veličkų druskų kasyklomis. Kasyklose yra suvenyrų parduotuvė todėl norintys galės jų įsigyti. Grįžtame į viešbutį.

3 DIENA.

Papusryčiaujame ir pajudėsime link namų. Naktį  grįšime į Lietuvą.

 

Priemoka už vienvietį kambarį: apie 55 € asmeniui.

Einant į druskų kasyklas TURĖKITE šiltų rūbų, nes jose apie +14  +16 šilumos.  Apsimaukite patogią avalynę, nes reikės praeiti apie 800 laiptelių. Ekskursijos Veličkos druskų kasyklose visada vyksta tik su jų užsakytu gidu.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietiniai gidai dažniausiai veda rusų kalba, bet gali būti ir anglų.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 30 € mokestis.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Įskaičiuota / Neįskaičiuota

Kelionė turistinės klasės autobusu
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Kelionės organizavimo paslaugos.
2 nakvynė viešbutyje
Papildomiems mokamiems objektams turėti apie 160PLN arba 38Eur
Gido sistemos ausinukai ~5eur

Kelionės aprašymas

Kelionės Vieta

Krokuva, Lenkija

Atsiliepimai

0/5
Neįvertinta
Remiantis 0 atsiliepimas
Puikiai
0
Labai Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai Blogai
0
Nėra atsiliepimų
Turite Prisijungti jei norite parašyti atsiliepimą
nuo 225 €

Papildomos paslaugos:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}
nuo
225 €
0 Atsiliepimas