Lenkijos sostinė Varšuva – Lazienki parkas-Koperniko mokslo centras

Varšuva, Lenkija

Neįvertinta iš 0 atsiliepimų
0/5
0% svečių rekomenduoja

Trukmė

2 dienos.

Kelionės Tipas

Pažintinė Kelionė

Grupės Dydis

45 žmonių

Vieta

Lenkija

Apžvalga

švykimo datos:

 

Išvykimo vietos:

Anykščiai     ( A.Baranausko a. 2, Kultūros centro sustojimas) 
Panevėžys ( Panevėžio m. Savivaldybės autobusų stotelė, Laisvės a. 20)
Kupiškis ( Bažnyčios aikštelė)
Biržai ( Ligoninės g. prie bažnyčios aikštelė)
Pasvalys ( Pasvalio sporto mokyklos aikštelė)

1 diena.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursijos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, Šv. Onos bažnyčią, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Pasivaikščiosime istorine gatve vadinama Karališkuoju keliu, kuri jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus ir yra viena svarbiausių visoje Varšuvoje. Pageidaujantys aplankys Karalių rūmus, kuriuose gyveno Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Puošniojoje Karalių pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai. Taip pat apsilankysime Turgaus aikštėje, kurią supa nuostabūs buvę pirklių namai, o centre stovi miesto simbolis – Undinėlė. Laisvas laikas pietums Varšuvos senamiestyje, kur galėsite paskanauti skanių ir sočių lenkiškų patiekalų. Po pietų dar pasiūlysime aplankyti aukščiausią pastatą Lenkijoje, turintį 44 aukštus. Tai kultūros ir mokslo rūmai, kuriuos Sovietų Sąjungos diktatorius Josifas Stalinas nurodė pastatyti kaip savo asmeninę dovaną Lenkijos sostinei. Rūmuose yra organizuojamos įvairios parodos bei mugės (pvz. Tarptautinė knygų mugė), o Kongresų salėje, talpinančioje 3 000 žmonių, yra rengiamos konferencijos. Kilsime į trisdešimtąjį pastato aukštą (114 m aukštyje) ir iš apžvalgos aikštelės, pasigrožėsimės panoraminiu Varšuvos vaizdu. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena.

Pusryčiai. Aplankysime vieną iš unikaliausių mokslo centrų – Koperniko muziejų. Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją.
M.Kopernikui skirtas muziejus – šiuolaikiškas mokslo centras. Ekspozicijos suskirstytos temomis: „Civilizacijos šaknys“, „Robotai“, „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judesys“ ir kt.. Kiekvienas lankytojas gauna skaitmeninę kortelę, kuri tarnauja ir kaip bilietas, ir kaip raktas, padedantis „atrakinti“ įvairius eksponatus.
Net ir tie, kuriems mokslo teorijos nėra mėgstamiausias dalykas, šiame muziejuje neturėtų nuobodžiauti – judantys objektai, įtraukiantys žaidimai, galimybė statyti, konstruoti, groti instrumentu be stygų ar išpūsti milžinišką muilo burbulą, taip pat minant dviratį „pagaminti“ elektros energijos ir uždegti elektros lemputę ar įjungti kokį nors elektrinį prietaisą – visa tai įtraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusius. O kur dar galimybė įvertinti savo emocinį intelektą ar baimės lygį!
Muziejaus erdvės – didžiulės, tad užtruksime apie 3 valandas.

Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Pastabos

REIKALINGI DOKUMENTAI : LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
Priemoka už vienvietį kambarį - 30 EUR.
Kelionės metu nuvažiuosime ~ 1000 km.

Informaciją apie tikslų išvykimo keliones laiką ir vietą, gido kontaktą, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės pradžios.

Įskaičiuota / Neįskaičiuota

Kelionė autobusu.
Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės vadovo-gido paslaugos
Kelionės organizavimas.
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Karališkieji rūmai suaugusiems 50,00 PLN, studentams ir senjorams 40 PLN
Pakilimas į Kultūros ir mokslo rūmus suaugusiems 25,00 PLN; vaikams ir studentams 20,00 PLN;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Papildomi lankytini objektai (asmeniui apie 75 PLN);

Kelionės Vieta

Varšuva, Lenkija

Atsiliepimai

0/5
Neįvertinta
Remiantis 0 atsiliepimas
Puikiai
0
Labai Gerai
0
Vidutiniškai
0
Blogai
0
Labai Blogai
0
Nėra atsiliepimų
Turite Prisijungti jei norite parašyti atsiliepimą
nuo 159 €

Papildomos paslaugos:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
159 €
0 Atsiliepimas